Разлика помеѓу преработките на „voz“

Додадени 309 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: cs, el, en, eo, fi, fr, hr, hu, id, io, it, ko, ky, lo, lt, mg, nl, oc, pl, pt, ro, ru, sl, sv, th, tr, vo, zh
(Создадена страница со: {{-es-}} '''voz''' {{f}} #глас Категорија:Шпански зборови es:voz)
 
с (r2.7.1) (Бот Додава: cs, el, en, eo, fi, fr, hr, hu, id, io, it, ko, ky, lo, lt, mg, nl, oc, pl, pt, ro, ru, sl, sv, th, tr, vo, zh)
 
[[Категорија:Шпански зборови]]
 
[[cs:voz]]
[[el:voz]]
[[en:voz]]
[[eo:voz]]
[[es:voz]]
[[fi:voz]]
[[fr:voz]]
[[hr:voz]]
[[hu:voz]]
[[id:voz]]
[[io:voz]]
[[it:voz]]
[[ko:voz]]
[[ky:voz]]
[[lo:voz]]
[[lt:voz]]
[[mg:voz]]
[[nl:voz]]
[[oc:voz]]
[[pl:voz]]
[[pt:voz]]
[[ro:voz]]
[[ru:voz]]
[[sl:voz]]
[[sv:voz]]
[[th:voz]]
[[tr:voz]]
[[vo:voz]]
[[zh:voz]]
1.775

уредувања