Разлика помеѓу преработките на „coq“

Додадени 320 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.1) (Робот: Додава af, az, ca, cs, el, en, es, et, fa, fi, fy, gl, hu, id, io, it, ko, li, lo, mg, oc, pl, ro, ru, sv, ta, uk, vi, zh
(Создадена страница со: {{-fr-}} '''coq''' {{m}} #петел Категорија:Француски зборови fr:coq)
 
с (r2.7.1) (Робот: Додава af, az, ca, cs, el, en, es, et, fa, fi, fy, gl, hu, id, io, it, ko, li, lo, mg, oc, pl, ro, ru, sv, ta, uk, vi, zh)
 
[[Категорија:Француски зборови]]
 
[[af:coq]]
[[az:coq]]
[[ca:coq]]
[[cs:coq]]
[[el:coq]]
[[en:coq]]
[[es:coq]]
[[et:coq]]
[[fa:coq]]
[[fi:coq]]
[[fr:coq]]
[[fy:coq]]
[[gl:coq]]
[[hu:coq]]
[[id:coq]]
[[io:coq]]
[[it:coq]]
[[ko:coq]]
[[li:coq]]
[[lo:coq]]
[[mg:coq]]
[[oc:coq]]
[[pl:coq]]
[[ro:coq]]
[[ru:coq]]
[[sv:coq]]
[[ta:coq]]
[[uk:coq]]
[[vi:coq]]
[[zh:coq]]
887

уредувања