Разлика помеѓу преработките на „mózg“

Додадени 222 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.2) (Робот: Додава el, en, eu, fi, fr, hr, hu, it, ko, mg, nl, oc, pt, ro, sv, ta, zh
(Создадена страница со: {{-pl-}} '''mózg''' {{m}} #мозок Категорија:Полски зборови pl:mózg)
 
с (r2.7.2) (Робот: Додава el, en, eu, fi, fr, hr, hu, it, ko, mg, nl, oc, pt, ro, sv, ta, zh)
 
[[Категорија:Полски зборови]]
 
[[el:mózg]]
[[en:mózg]]
[[eu:mózg]]
[[fi:mózg]]
[[fr:mózg]]
[[hr:mózg]]
[[hu:mózg]]
[[it:mózg]]
[[ko:mózg]]
[[mg:mózg]]
[[nl:mózg]]
[[oc:mózg]]
[[pl:mózg]]
[[pt:mózg]]
[[ro:mózg]]
[[sv:mózg]]
[[ta:mózg]]
[[zh:mózg]]
6.394

уредувања