Разлика помеѓу преработките на „amicizia“

Додаден 321 бајт ,  пред 9 години
с
r2.7.1) (Робот: Додава de, el, en, es, fi, fr, gl, hu, io, ja, ko, lo, mg, oc, pl, sv, th, tl, tr, zh
(Создадена страница со: {{-it-}} '''amicizia''' {{f}} #пријателство Категорија:Италијански зборови it:amicizia)
 
с (r2.7.1) (Робот: Додава de, el, en, es, fi, fr, gl, hu, io, ja, ko, lo, mg, oc, pl, sv, th, tl, tr, zh)
 
[[Категорија:Италијански зборови]]
 
[[de:amicizia]]
[[el:amicizia]]
[[en:amicizia]]
[[es:amicizia]]
[[fi:amicizia]]
[[fr:amicizia]]
[[gl:amicizia]]
[[hu:amicizia]]
[[io:amicizia]]
[[it:amicizia]]
[[ja:amicizia]]
[[ko:amicizia]]
[[lo:amicizia]]
[[mg:amicizia]]
[[oc:amicizia]]
[[pl:amicizia]]
[[sv:amicizia]]
[[th:amicizia]]
[[tl:amicizia]]
[[tr:amicizia]]
[[zh:amicizia]]
887

уредувања