Разлика помеѓу преработките на „Wasser“

Додадени 14 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.2) (Робот: Додава kk:Wasser
с (r2.7.2) (Робот: Додава ast, ay, az, be, br, ca, chr, cs, cy, dv, el, en, es, et, eu, fa, fi, fr, fy, ga, gl, hr, hu, hy, id, io, it, iu, ja, km, ko, ku, ky, lb, li, lo, lt, lv, mg, mi, mn, na, nah, nl, no, oc, om, pl, pt, ro, ru, sv, sw...)
с (r2.7.2) (Робот: Додава kk:Wasser)
[[iu:Wasser]]
[[ja:Wasser]]
[[kk:Wasser]]
[[km:Wasser]]
[[ko:Wasser]]
858

уредувања