Разлика помеѓу преработките на „coq“

Додаден 11 бајт ,  пред 8 години
с
r2.7.3) (Робот: Додава ku:coq
с (r2.7.1) (Робот: Додава af, az, ca, cs, el, en, es, et, fa, fi, fy, gl, hu, id, io, it, ko, li, lo, mg, oc, pl, ro, ru, sv, ta, uk, vi, zh)
с (r2.7.3) (Робот: Додава ku:coq)
[[it:coq]]
[[ko:coq]]
[[ku:coq]]
[[li:coq]]
[[lo:coq]]
7.263

уредувања