Ѕ: Разлика помеѓу преработките

Додадени 4 бајти ,  пред 9 години
нема опис на уредувањето
с (iwiki +en:Ѕ)
Нема опис на уредувањето
Буква од македонската азбука, големо Ѕ.
 
[[Категорија:mk:Азбука големи букви| ]]
[[Категорија:mk:Азбука| ]]
 
[[en:Ѕ]]
1.108

уредувања