Разлика помеѓу преработките на „amicizia“

Додадени 17 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.3) (Робот: Додава chr:amicizia
с (r2.7.1) (Робот: Додава de, el, en, es, fi, fr, gl, hu, io, ja, ko, lo, mg, oc, pl, sv, th, tl, tr, zh)
с (r2.7.3) (Робот: Додава chr:amicizia)
[[Категорија:Италијански зборови]]
 
[[chr:amicizia]]
[[de:amicizia]]
[[el:amicizia]]
7.263

уредувања