Разлика помеѓу преработките на „prato“

Додадени 14 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.3) (Робот: Додава chr:prato
с (r2.7.3) (Робот: Додава cs, de, el, en, eo, es, fi, fr, gl, hu, hy, io, is, kn, ko, lt, mg, nl, oc, pl, pt, ro, ru, ta, th, tl, tr, zh)
с (r2.7.3) (Робот: Додава chr:prato)
[[Категорија:Италијански зборови]]
 
[[chr:prato]]
[[cs:prato]]
[[de:prato]]
7.263

уредувања