Разлика помеѓу преработките на „те“

Додадени 37 бајти ,  пред 6 години
с
r2.7.3) (Робот: Додава chr:те, de:те, tt:те
с (r2.7.3) (Робот: Додава mg:те)
с (r2.7.3) (Робот: Додава chr:те, de:те, tt:те)
[[ast:те]]
[[bg:те]]
[[chr:те]]
[[de:те]]
[[en:те]]
[[fi:те]]
[[ru:те]]
[[tr:те]]
[[tt:те]]
[[uk:те]]
[[zh:те]]
908

уредувања