Разлика помеѓу преработките на „dos“

Додадени 45 бајти ,  пред 7 години
с
r2.7.3) (Робот: Додава kk, nds, nn, so
с (r2.7.2) (Робот: Додава ro:dos)
с (r2.7.3) (Робот: Додава kk, nds, nn, so)
[[ja:dos]]
[[jv:dos]]
[[kk:dos]]
[[ko:dos]]
[[ku:dos]]
[[my:dos]]
[[nah:dos]]
[[nds:dos]]
[[nl:dos]]
[[nn:dos]]
[[no:dos]]
[[oc:dos]]
[[ru:dos]]
[[simple:dos]]
[[so:dos]]
[[sv:dos]]
[[ta:dos]]
6.394

уредувања