Разлика помеѓу преработките на „febrero“

Додадени 60 бајти ,  пред 7 години
с
r2.7.3) (Робот: Додава lv, mn, om, so
с (r2.7.3) (Робот: Додава uz:febrero)
с (r2.7.3) (Робот: Додава lv, mn, om, so)
[[lo:febrero]]
[[lt:febrero]]
[[lv:febrero]]
[[mg:febrero]]
[[mn:febrero]]
[[my:febrero]]
[[nl:febrero]]
[[no:febrero]]
[[oc:febrero]]
[[om:febrero]]
[[pl:febrero]]
[[pt:febrero]]
[[ru:febrero]]
[[sm:febrero]]
[[so:febrero]]
[[sv:febrero]]
[[ta:febrero]]
6.394

уредувања