Разлика помеѓу преработките на „lit“

Додадени 33 бајти ,  пред 7 години
с
r2.7.3) (Робот: Додава az:lit, hy:lit, sh:lit
с (r2.7.3) (Робот: Додава chr:lit)
с (r2.7.3) (Робот: Додава az:lit, hy:lit, sh:lit)
 
[[an:lit]]
[[az:lit]]
[[chr:lit]]
[[cs:lit]]
[[gl:lit]]
[[hu:lit]]
[[hy:lit]]
[[id:lit]]
[[io:lit]]
[[ro:lit]]
[[ru:lit]]
[[sh:lit]]
[[simple:lit]]
[[sm:lit]]
6.394

уредувања