Разлика помеѓу преработките на „и“

Додаден 51 бајт ,  пред 6 години
с
r2.7.3) (Робот: Додава ky, lv, mn, uz, vec
с (r2.7.6) (Робот: Додава ku:и)
с (r2.7.3) (Робот: Додава ky, lv, mn, uz, vec)
[[ko:и]]
[[ku:и]]
[[ky:и]]
[[li:и]]
[[lt:и]]
[[lv:и]]
[[mg:и]]
[[mn:и]]
[[nl:и]]
[[nn:и]]
[[sv:и]]
[[tr:и]]
[[uz:и]]
[[vec:и]]
[[vi:и]]
[[zh:и]]
7.263

уредувања