Разлика помеѓу преработките на „те“

Додадени 36 бајти ,  пред 5 години
с
r2.7.3) (Робот: Додава az:те, ky:те, uz:те
с (r2.7.3) (Робот: Додава chr:те, de:те, tt:те)
с (r2.7.3) (Робот: Додава az:те, ky:те, uz:те)
 
[[ast:те]]
[[az:те]]
[[bg:те]]
[[chr:те]]
[[io:те]]
[[ko:те]]
[[ky:те]]
[[lt:те]]
[[mg:те]]
[[tt:те]]
[[uk:те]]
[[uz:те]]
[[zh:те]]
7.263

уредувања