Разлика помеѓу преработките на „Категорија:*Теми“

Додадени 25 бајти ,  пред 4 години
с
Робот: Додава ro:Categorie:Domenii
с (Робот: Додава ro:Categorie:Domenii)
[[pl:Kategoria:Słowniki tematyczne]]
[[pt:Categoria:Entrada por rubrica]]
[[ro:Categorie:Domenii]]
[[ru:Категория:Семантические категории]]
[[simple:Category:Topics]]
6.394

уредувања