Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Корисник la“

с
Робот: Додава mn:Ангилал:User la
с (Робот: Додава af, az, bs, ca, da, de, el, eo, es, fi, fr, fy, ga, gl, hr, hu, ia, id, is, it, ko, ku, la, lb, lt, lv, nds, oc, pl, pt, ro, ru, si, simple, sv, tg, th, tr, uk, uz, vo, wa, yi, zh-min-nan)
с (Робот: Додава mn:Ангилал:User la)
[[lt:Kategorija:User la]]
[[lv:Kategorija:User la]]
[[mn:Ангилал:User la]]
[[nds:Kategorie:User la]]
[[oc:Categoria:Utilizaire la]]
6.394

уредувања