Разлика помеѓу преработките на „catedral“

Одземени 385 бајти ,  пред 4 години
с
Бот: Чистење на стари меѓупроектни врски
с (Робот: Додава eo:catedral)
с (Бот: Чистење на стари меѓупроектни врски)
 
 
[[Категорија:Каталонски]]
 
[[az:catedral]]
[[ca:catedral]]
[[cy:catedral]]
[[da:catedral]]
[[en:catedral]]
[[eo:catedral]]
[[es:catedral]]
[[eu:catedral]]
[[fi:catedral]]
[[fr:catedral]]
[[gl:catedral]]
[[hu:catedral]]
[[hy:catedral]]
[[io:catedral]]
[[ko:catedral]]
[[mg:catedral]]
[[nl:catedral]]
[[no:catedral]]
[[oc:catedral]]
[[pl:catedral]]
[[pt:catedral]]
[[ro:catedral]]
[[tl:catedral]]
[[zh:catedral]]
4.732

уредувања