Разлика помеѓу преработките на „coq“

Одземени 442 бајти ,  пред 3 години
с
Бот: Чистење на стари меѓупроектни врски
с (Робот: Додава eo:coq)
с (Бот: Чистење на стари меѓупроектни врски)
 
 
[[Категорија:Француски зборови]]
 
[[af:coq]]
[[ar:coq]]
[[az:coq]]
[[ca:coq]]
[[chr:coq]]
[[co:coq]]
[[cs:coq]]
[[de:coq]]
[[el:coq]]
[[en:coq]]
[[eo:coq]]
[[es:coq]]
[[et:coq]]
[[fa:coq]]
[[fi:coq]]
[[fr:coq]]
[[fy:coq]]
[[gl:coq]]
[[hu:coq]]
[[id:coq]]
[[io:coq]]
[[it:coq]]
[[ko:coq]]
[[ku:coq]]
[[li:coq]]
[[lo:coq]]
[[lv:coq]]
[[mg:coq]]
[[no:coq]]
[[oc:coq]]
[[pl:coq]]
[[ro:coq]]
[[ru:coq]]
[[sv:coq]]
[[ta:coq]]
[[tr:coq]]
[[uk:coq]]
[[vi:coq]]
[[vo:coq]]
[[zh:coq]]
4.732

уредувања