Разлика помеѓу преработките на „voz“

Одземени 409 бајти ,  пред 4 години
с
Бот: Чистење на стари меѓупроектни врски
с (Робот: Додава ku:voz)
с (Бот: Чистење на стари меѓупроектни врски)
 
 
[[Категорија:Шпански]]
 
[[az:voz]]
[[chr:voz]]
[[cs:voz]]
[[el:voz]]
[[en:voz]]
[[eo:voz]]
[[es:voz]]
[[fi:voz]]
[[fr:voz]]
[[gl:voz]]
[[hr:voz]]
[[hu:voz]]
[[id:voz]]
[[io:voz]]
[[it:voz]]
[[ko:voz]]
[[ku:voz]]
[[ky:voz]]
[[lo:voz]]
[[lt:voz]]
[[mg:voz]]
[[nl:voz]]
[[oc:voz]]
[[pl:voz]]
[[pt:voz]]
[[ro:voz]]
[[ru:voz]]
[[sh:voz]]
[[sl:voz]]
[[sq:voz]]
[[sr:voz]]
[[sv:voz]]
[[th:voz]]
[[tr:voz]]
[[uz:voz]]
[[vo:voz]]
[[zh:voz]]
4.732

уредувања