Разлика помеѓу преработките на „те“

Одземени 279 бајти ,  пред 3 години
с
Бот: Чистење на стари меѓупроектни врски
с (Робот: Додава sr:те)
с (Бот: Чистење на стари меѓупроектни врски)
 
[[Категорија:Заменки]]
[[Категорија:Лични заменки]]
 
[[ast:те]]
[[az:те]]
[[bg:те]]
[[chr:те]]
[[de:те]]
[[en:те]]
[[fi:те]]
[[fj:те]]
[[fr:те]]
[[io:те]]
[[ko:те]]
[[ky:те]]
[[lt:те]]
[[mg:те]]
[[nl:те]]
[[pl:те]]
[[ru:те]]
[[sr:те]]
[[tr:те]]
[[tt:те]]
[[uk:те]]
[[uz:те]]
[[zh:те]]
4.732

уредувања