Разлика помеѓу преработките на „ф“

Одземен 131 бајт ,  пред 4 години
с
Бот: Чистење на стари меѓупроектни врски
с (Робот: Додава sr:ф)
с (Бот: Чистење на стари меѓупроектни врски)
 
[[Категорија:mk:Азбука мали букви]]
[[Категорија:mk:Азбука]]
 
[[el:ф]]
[[en:ф]]
[[fi:ф]]
[[fr:ф]]
[[hr:ф]]
[[ja:ф]]
[[nl:ф]]
[[nn:ф]]
[[ru:ф]]
[[sr:ф]]
[[sv:ф]]
[[tg:ф]]
[[zh:ф]]
4.732

уредувања