Разлика помеѓу преработките на „љ“

Одземен 71 бајт ,  пред 4 години
с
Бот: Чистење на стари меѓупроектни врски
с (Робот: Додава sr:љ)
с (Бот: Чистење на стари меѓупроектни врски)
 
[[Категорија:mk:Азбука мали букви| ]]
[[Категорија:mk:Азбука| ]]
 
[[en:љ]]
[[fi:љ]]
[[fr:љ]]
[[hr:љ]]
[[ja:љ]]
[[nl:љ]]
[[sr:љ]]
4.732

уредувања