Категорија:bg:Денови од седмицата: Разлика помеѓу преработките

нема опис на уредувањето
Нема опис на уредувањето
Нема опис на уредувањето
Во оваа категорија се поместени деновите во седмицата во бугарскиот јазик.
 
{{nav|lang=mkбг|langname=MacedonianBugarski|current=CountriesДенови|parent=PlaceДенови namesод седмицата}}
 
[[Категорија:Денови од седмицата]]
1.108

уредувања