Разлика помеѓу преработките на „Предлошка:nav“

Додадени 4 бајти ,  пред 14 години
нема опис на уредувањето
{{ #if: {{{lang|}}} | ==[[:Категорија:{{{current}}}]]== | }}
 
{{ #if: {{{parent|}}} | Следи листа на {{ #if: {{{langname|}}} | [[{{{langname}}}]] | }} зборвизборови поврзани со {{#ifexist:{{lcfirst:{{{current}}}}}|[[{{lcfirst:{{{current}}}}}]]|{{lcfirst:{{{current}}}}}}}. | ThisОва isе theосновна rootкатегорија topicalза Категорија for [[{{{langname|}}}]] words. }}
 
<div class="NavFrame" style="clear:both;">
1.108

уредувања