Разлика помеѓу преработките на „Предлошка:nav“

Додадени 10 бајти ,  пред 14 години
нема опис на уредувањето
 
<div class="NavFrame" style="clear:both;">
<div class="NavHead">OtherДруги languagesјазици</div>
<div class="NavContent">
{| style="font-size:8pt;"
{{ #if: {{{lang|}}} | [[Категорија:{{{current}}}]] | }}
 
{{ #if: {{{langname|}}} | [[Категорија:{{{langname}}} languageјазик]] | }}<noinclude>
'''Usage:'''
 
1.108

уредувања