Разлика помеѓу преработките на „те“

Додаден 51 бајт ,  пред 12 години
нема опис на уредувањето
(New page: ==Македонски== :'''те''' ''основна форма'': ти <table cellspacing='0' style='border: 0px solid #AABBDD;background:#F5F5F5;width:100%'> <tr>Зборот во ...)
 
 
[[Категорија:Заменки]]
[[Категорија:Лични заменки]]
481

уредување