Разлика помеѓу преработките на „и“

Додадени 20 бајти ,  пред 13 години
с
Бот Додава: cs:и, et:и
с (Бот Додаје: af, ar, bg, csb, de, el, en, fi, fr, hu, hy, io, it, ja, ko, lt, nl, pl, pt, ru, sk, sr, tr, vi, zh)
с (Бот Додава: cs:и, et:и)
[[ar:и]]
[[bg:и]]
[[cs:и]]
[[csb:и]]
[[de:и]]
[[el:и]]
[[en:и]]
[[et:и]]
[[fi:и]]
[[fr:и]]
126

уредувања